Agnieszka Arendarczyk

Lekarz-dietetyk z wieloletnim doświadczeniem.

Prowadziła 20 tys. pacjentów, którzy średnio schudli po 10 kilogramów.

Jej najnowszym osiągnięciem jest ukończenie specjalizacji Medycyny Przeciwstarzeniowej prestiżowego The World Society of Anti-Aging Medicine.

Skończyła Akademię Medyczną w Lublinie. Dietetyki uczyła się w USA-JFK Hospital New Jersey. Jest ekspertką udzielającą się w mediach, konsultantką w programie telewizyjnym ” Co masz do stracenia”.

Jest członkiem Towarzystw Naukowych Badań nad Otyłością i Towarzystwa Medycyny Przeciwstarzeniowej.
W 2012 zdała jako jedna z pierwszych lekarzy w Polsce egzamin specjalizacyjny Medycyny Przeciwstarzeniowej.

Dorota Helim-Sobkowiak

Dorota Helim-Sobkowiak jest lekarką z powołania.

Specjalistka Medycyny Rodzinnej, zainteresowała się dietetyką, ponieważ zauważyła w codziennej praktyce, jak wielu chorób można uniknąć, zmieniając styl żywienia.

Doradza sportowcom, kobietom w ciąży i dzieciom. Praca z dziećmi jest jej największą pasją. Ma do tego szczególny talent, a mali pacjenci ją uwielbiają. Do pacjentów podchodzi z troską i uwagą.

Ukończyła Akademię Medyczną we Wrocławiu, oraz Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu na Wydziale Nauk o Żywności na Katedrze Żywienia Człowieka. Posiada uprawnienia w zakresie poradnictwa żywieniowego oraz nauczania przedmiotów z dziedziny żywienia człowieka i nauk pokrewnych.

W 2011 roku uzyskała uprawnienia do układania diet rotacyjnych wg. testów alergicznych MRT (Mediator Release Test) z krwi.
Posiada uprawnienia do analizy badania środowiska wewnętrznego metodą BETA.
Konsultantka publikacji „Jak być zdrowym i w dobrej formie w każdym wieku”.

W maju 2019 roku była ekspertem w dziedzinie zdrowia, zdrowego żywienia i suplementacji w autorskim projekcie Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej “Bądź kobietą, którą chciałabyś spotkać”.