To historia dwóch lekarek Agnieszki i Doroty.

Dziś opowiemy Wam, jak to się stało, że spotykamy się w świecie wirtualnym. Chcemy się z Państwem tym podzielić i zachęcić do współpracy z nami.

Naszą misją jest zmienić Państwa nastawienie do życia, obudzić nową energię, stworzyć właściwy profil żywieniowy dla każdego z Was indywidualnie. Tak się właśnie dzieje w Naszej Rzeczywistości.

Od 2007 roku Agnieszka zaczęła pracować z pacjentami nie tylko wypisując recepty, ale wytyczając im nowe zasady żywieniowe, badając pacjenta i dobierając mu dietę pod kątem współistniejących schorzeń. To był czas zdobywania doświadczenia, wielogodzinnej pracy w gabinecie lekarskim poświęconej analizie i nauce w praktyce.

Tymczasem Dorota pracując jako lekarz z dziećmi i dorosłymi uświadomiła sobie, że medycyna nie kończy się na papierze i recepcie. Pogłębiła wiedzę o żywieniu i ukończyła studia podyplomowe o Żywieniu Człowieka, a słysząc w środowisku lekarzy i pacjentów o innowacyjnym podejściu do pacjenta i układaniu diet metabolicznych przez Agnieszkę dołączyła do niej w 2010 roku.

„Zaczynałyśmy od jednego gabinetu, którym dzieliłyśmy się, z biegiem czasu zapotrzebowanie i chęć współpracy z nami pacjentów i ich rodzin przerosła nasze najśmielsze oczekiwania.” – wspomina Dorota.

Pacjenci są zadowoleni, gdyż odczuwają dużą poprawę w samopoczuciu i zdrowiu, co powoduje, że chętnie o tym mówią, dzieląc się swoją radością z innymi, również z nami, swoimi lekarzami. Dzięki temu wiemy, jakie metody działają, w jakich konfiguracjach i tak zbudowałyśmy nasze doświadczenie.

 

Od 10 lat badamy i doradzamy naszym pacjentom, których jest już w naszej bazie ponad 30 tysięcy, tak zyskałyśmy coś bezcennego tzw. intuicje lekarską.

I tak praca u podstaw, czyli edukacja żywieniowa na każdej wizycie, rozmowa o zasadach doboru produktów, ich łączeniu czy niełączeniu oraz analiza każdego z osobna pod kątem określania indywidualnych blokad metabolicznych stała się naszą dewizą.

Obecnie mamy już zespół współpracujących z nami: rehabilitantów, pielęgniarek i lekarzy.

Zajmujemy budynek o powierzchni 240 m2, a zapotrzebowanie na świadczenie naszych wypracowanych przez 10 lat metod terapeutycznych ciągle rośnie. Dlatego wychodząc naprzeciw Państwa zapotrzebowaniu i oczekiwaniom zdecydowałyśmy się na rozszerzenie naszej oferty o portal internetowy o nazwie REVITADIET.

 

Revitadiet pozwala Państwu na lepszy dostęp do naszych usług.

Z Revitadiet chcemy budować dla Państwa nowe forum rzetelnej informacji medycznej, ciekawostek czy wreszcie tak poszukiwanych przepisów kulinarnych.

Ta strona ma służyć wyjaśnieniu złożonego procesu dietoterapii i przekazywaniu praktycznej wiedzy o indywidualnym wpływie żywienia na organizm człowieka. Chcemy być przewodnikami w procesie filtrowania informacji internetowej. Jesteśmy tu po to, aby wyjaśniać i edukować Państwa, odpowiadać na pojawiające się pytania, rozwiewać liczne wątpliwości.

Zapraszamy do nowego spojrzenia na świat oczami lekarza specjalisty z wieloletnim doświadczeniem, do podróży po zdrowie. My już to sprawdziłyśmy pomagając 30 tysiącom pacjentów, teraz Ty sprawdź to sam.

lek. med. Agnieszka Arendarczyk i lek. med. Dorota Helim-Sobkowiak

Nie czekaj!

Zacznij tracić wagę już teraz!

Wybierz swoją ścieżkę szybką (sama ankieta)
lub ścieżkę rozszerzoną (ankieta z badaniami)