Szczęśliwa wątroba, szczęśliwa trzustka…

“Szczęśliwa wątroba, szczęśliwa trzustka, niech dobre jedzenie trafia do Twojego brzuszka”

Jeśli na, któreś z poniższych pytań odpowiedziałeś TAK zrób oczyszczanie wątroby razem z Revitadiet (wykup abonament) . Zacznij już teraz:

 1. Masz wzdęcia lub nadmierne gazy?
 2. Masz kamicę pęcherzyka żółciowego lub nerek ( Twoja  mama lub tato mieli kamicę/usunięty pęcherzyk lub mieli bóle z powodu kamieni)?
 3. Masz zmiany skórne, pokrzywkę (nieznanego pochodzenia), świąd skóry, odbytu, podejrzewasz robaczycę ?
 4. Masz poczucie opuchnięcia, zatrzymania wody ?
 5. Masz bóle głowy, uczucie zmęczenia?
 6. Masz tzw. boczki, otyłość tzw.brzuszną ?
 7. Masz hipercholesterolemie-wysokie próby wątrobowe- w USG jamy brzusznej stłuszczenie wątroby? 
 8.  Masz zaburzenia gospodarki hormonalnej:
  • policystyczne jajniki (PCO)?
  • endometrioze?
 9. Masz problem ze schudnięciem?

PODAJEMY WAM PROSTE 4 REGUŁY ABY POPRAWIĆ FUNKCJĘ WĄTROBY:

 1. Zacznij dzień szklanką ciepłej przegotowanej wody z cytryną  – zmniejszy to napięcie powierzchowne soków trawiennych i zaczniesz lepiej trawić, pij głównie wodę przegotowaną ciepłą (*ważne dla osób z kilkoma objawami w/w ), niskozmineralizowaną (stopień mineralizacji do 280mg/l) – proszę pić o 30%więcej, niż przeciętny Kowalski co oznacza, że na dzień trzeba wypić min 2,0l na dzień. Pij systematycznie w ciągu dnia.
 2. Wypij w ciągu dnia  3 szklanki wody przegotowanej. Powinny być ze szczyptą soli Himalajskiej lub morskiej nierafinowanej ciemnej co będzie naturalnym rozpuszczalnikiem kamieni tych widocznych i niewidocznych.
 3. Wypij leczniczo olejek z czarnuszki (zacznij od 2ml, jak dobrze tolerujesz weź 5ml)  lub olejek z oregano 2-5 kropli x2 dziennie.
 4. Zaparz zioła pakiet Revitadiet  na wątrobę (wrotycz,piołun,kora dębu i kruszyny)1 łyżeczka w szklance wody ( co najmniej 1h), a następnie wypij z olejem z czarnuszki albo z oregano x1 dziennie wieczorem.

A więc do działania 4-3-2-1-start!

Zespół Revitadiet lek.Agnieszka Arendarczyk i lek. Dorota Helim-Sobkowiak